O
nás

Společnost EPIL BEAUTY se zabývá výrobou špičkových produktů pro depilaci určených jak pro použití v profesionálních salonech, tak pro domácí péči.

Díky vlastnímu výzkumu vyvinula společnost
EPIL BEAUTY vysoce efektivní přípravky bez chemických aditiv, parfemace, ropných derivátů, silikonových olejů atd.

Cukrová pasta EPIL BEAUTY je 100 % přírodní a hypoalergenní produkt. Vysoká koncentrace cukru zajistí, že v pastě, kterou si aplikujete na kůži a ani ve zbylé pastě v kelímku, nedojde k růstu choroboplodných zárodků.

Cukrová pasta EPIL BEAUTY odstraní pouze chloupky a odumřelé kožní buňky. Zdravá pokožka tak není narušena na rozdíl od metody s použitím horkého vosku.

Celá procedura odstranění chloupků je velmi jemná, pasta může být použita i v případě, že trpíte ekzémem. EPIL BEAUTY si poradí i s velmi krátkými a nevzrostlými chloupky.

Díky odstranění odumřelých buněk je během depilace proveden i jemný peeling. Cukrovou pastu můžete nanášet několikrát na stejné místo, dokud nejsou odstraněny všechny chloupky.

Cukrová pasta EPIL BEAUTY odstraní nežádoucí chloupky z jakékoli části vašeho těla. Je šetrná k pokožce a vhodná i pro citlivé oblasti, jako je obličej, třísla a podpaždí.

Sami poznáte, že použití cukrové pasty je mnohem jemnější než použití horkého vosku. Pokožka není podrážděná a mírné zarudnutí po ošetření velmi rychle zmizí.

EPIL BEAUTY odstraní pouze chloupky a mrtvé buňky pokožky, a tak je během epilace proveden i jemný peeling.

Hned druhý den po proceduře se můžete bez obav opalovat a EPIL BEAUTY lze také aplikovat na opálenou pokožku. Cukrovou pastu můžete nanášet několikrát na stejné místo, dokud nejsou odstraněny všechny chloupky

Cukrová pasta EPIL BEAUTY je velice účinná a dokáže odstranit i chloupky dlouhé již od 3 mm. Nejlepšího výsledku dosáhnete s chloupky dlouhými 5 mm. Delší chloupky doporučujeme před procedurou zkrátit, nebo není problém, že Vám zkrátí terapeutka před procedurou. Trápí-li vás zarůstání chloupků, ekzém nebo máte problémy s křečovými žílami, pak je pro vás metoda depilace s pomocí cukrové pasty tou nejlepší volbou.

Cukrová pasta EPIL BEAUTY byla testována a schválena Statním zdravotním institutem v Praze. Neobsahuje parabeny ani další umělé chemické látky. Nedráždí pokožku a působí preventivně proti zarůstání chloupků.

Před aplikací cukrové pasty doporučujeme udělat mechanický peeling depilované oblasti pomoci peelingu se důkladně očisti oblast depilace a povytáhli zarostlé chloupky. 24 hodin před procedurou, nedoporučuje se použití parfému, krémů, tělových mlék a deodorantů. Tyto přípravky by mohly zhoršit výsledek depilace. Dále doporučujeme vyvarovat se 48 hodin před a po depilaci dlouhému opalování nebo návštěvě solária.

JAK DLOUHO ZŮSTANE
MOJE POKOŽKA BEZ CHLOUPKŮ?

Časový interval mezi jednotlivými procedurami je u každého jiný, ale většinou vydrží pokožka hladká čtyři až šest týdnů.

Náš
produkt