Depilační
procedura

Před procedurou důkladně odmastit pokožku čistici pěnou EPIL BEAUTY, prodezinfikujte a usušte pokožku papírovým ubrouskem. Vezměte potřebné množství pasty, naneste cukrovou pastu na čistou odmaštěnou pokožku proti růstu chloupku minimálně tři vrstvy 2 mm a prudce odtrhněte po směru růstu chloupku.

Opakujte proceduru až do dosažení výsledku Oplachujte pokožku teplou vodou. Pokud na pokožce zůstali jednotlivé chloupky, tak se je doporučuje odstranit pinzetou. Po proceduře naneste zklidňující a zpevňující balzám s panthenolem EPIL BEAUTY.

Vlastnosti depilační cukrové pasty EPIL BEAUTY oceníte zvláště při odstraňování chloupků v citlivých intimních partiích. Ačkoliv brazilská depilace bude vždy více bolestivá než holení, přesto je často vyhledávaná kvůli jejímu výslednému efektu. Na rozdíl od holení zůstává pokožka jemná a hladká bez podráždění a zarostlých chloupku.

Při dlouhodobém používání cukrové pasty je často patrný znatelný úbytek znovu vyrůstajících chloupků.

Pro citlivé jedince lze aplikovat 30 minut před zákrokem anestetický krém.

  • Brazilská depilace se liší od standardní depilace třísel tím, že z intimních partií zcela odstraní veškeré ochlupení. Někteří klienti si také přejí úpravu intimního ochlupení do různých obrazců.
  • Jedná se o úplné odstranění nežádoucího ochlupení v intimních partií (z oblasti třísel, ohanbí, penisu, šourku, atd).

Brazilská depilace